Pittsburg

         Zdroj-officiální stránky Pittsbughu

         Překlad-Google překladač

 přidáno 9.2.2011

Podíl Penguins kapitán Sidney Crosby řekl, že je stále lepší, ale není tam žádný časový rámec pro jeho návrat do sestavy, jak on pokračuje se dostat z otřes mozku.

"Jsem stále lepší. Je to jen pomalu, "řekl Crosby. "To je těžké části, průběh a všechno se zlepšuje. Je to jen pomalejším tempem, než chci, aby to bylo. Je to mimo mou kontrolu. Ještě jen doufám, že s časem,to půjde  rychleji.
"Neexistuje žádný časový plán vůbec. Je nemožné, aby zjistily, nebo dát určitý počet dní nebo časový harmonogram (na to). Neexistuje nic, co můžete udělat, ale dát si šanci uzdravit. Doufám, že se stane spíše dříve než později. "

Crosby také oslovil některé spekulace, že on nemůže vrátit do týmu v této sezóně vůbec. A zatímco není tam žádný způsob, jak zjistit určitě, když se vrátím, Crosby je plně zaměřen na oblékání v této sezoně.

"Já jsem očekával, že hrát v tomto roce," řekl. "Jsem si jistý, že je 1000 jiný, co bylo řečeno a tam (chybějící zbytek sezóny) je jedním z nich. Očekávám, že budu hrát.

"Doufám, že jsem zpátky a doufám, že hrát v tomto roce. To je ta věc s (otřesy), nevíš. "

Crosby strávil posledních pár dní pryč z týmu s jeho rodinou. Řekl, že čas, který byl pro něj dobré k osvěžení a relaxaci.

"Není to nejjednodušší, co přichází v každodenním doufat, že něco udělat," řekl Crosby. "Je skvělé, že každý ptá, jak to děláte, ale je to neustálou připomínkou toho, že nehrajete a jste zraněný. Někdy je dobré se dostat pryč od toho trochu. Měl jsem možnost vidět rodiče a pověsit ven s nimi na chvíli. To byl více či méně se dostat pryč od každodenní otázky a takové věci. "

Crosby řekl, že tým lékařů navrhl jeho pobytu.

"(Lékař) myslel, že to mohlo být lepší jít někam a odpočívat, a ne být požádáni o to," řekl. "Jasné svou mysl, aby mohli relaxovat a nestarat se o věci a vypořádání se s těmito zdůrazňuje, že se někdo dobře. Doufejme, že pomohl